Викладач – мільйонер із нетрів Тернополя

Мабуть кожна людина хоча б раз у житті ставила собі запитання: як стати мільйонером?
Особливо коли твій батько не Лорд Рокфеллер і не Дональд Трамп?
Схоже, відповідь на це одвічно актуальне запитання знайшов викладач Тернопільського Педагогічного  Університету – Богдан Тустанівський.

На фото – Б.О. Тустанівський викладач кафедри філософії Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка

Не будучи ані чиновником, ані відомим бізнесменом, молодий педагог із кафедри філософії Тернопільського педуніверситету дивним чином зумів стати справжнім доларовим мільйонером.
Як виявилось у власності Тустанівського Богдана Омеляновича цілий торговельний центр по близу Центрального Ринку в м.Тернопіль, за адресою Митрополита Шептицького, 6.

(фото торговельного центру)

Величезні торгові площі і офісні приміщення, що розкинулись майже на 1 100 м2 трьох поверхової будівлі, дорогі ліфти і власний паркінг – все начебто належить викладачеві-філософу, із зарплатнею в 7000 грн/міс

Тож звідкіля взялися кошти на придбання такої нерухомості у звичайного педагога?

Можливо пан Богдан став учасником схеми із отриманням системних хабарів при вступі до вишу  та в екзаменаційний період й таким чином назбирав на стартовий капітал?

Проте за даними журналістів – розслідувачів, Богдан Тустанівський може бути всього лиш номінальним власником бізнесу, виконуючи роль «танкіста» або як кажуть «камікадзе», при цьому покриваючи його справжнього власника.

То кому ж було так не вигідно «світитись», що довелось записати величезний торговельний центр на підставну особу?

Журналісти-розслідувачі найближчим часом отримають документи, які можуть пролити світло на структуру власності даного торгівельно-офісного центру і пояснять незрозумілу «формулу успіху» тернопільського педагога-мільйонера  Б. Тустанівського.